Haberler

20 Aralık 2018, Perşembe

Modüler Su Deposu

Kullanım Yerleri • Modüler su deposu Konutlarda kullanılır • Modüler su deposu  Kamu ile özel kurum ve kuruluşlarda kullanılır • Modüler su deposu  Hastane, otel ve eğitim kurumlarında kullanılır • Modüler su deposu  Alışveriş merkezi, park ve bahçelerde kullanılır • Modüler su deposu  Endüstri, tarım ve hayvancılık tesislerinde kullanılır Kullanım Avantajları • Tamamen modüler ve civatalı konstrüksiyondan oluşmaktadır. • Demonte gelen depo modüllerinin nakliyesi, yatay ve düşey taşınması ile montajı kolaydır. • Dar yerlerden parçalar halinde geçip montaj mahaline kolaylıkla taşınabilir. • Kaynaklı imal edilmiş ve betonerme su depolarından daha ekonomik, dayanıklı ve hijyeniktir. • Prizmatik modüler su depoları;  küf, mantar, bakteri ve yosun oluşturmaz.

20 Aralık 2018, Perşembe

Berrak Mekanik Ailesi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Berrak Mekanik, Bayece Restoran’da ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde Berrak Mekanik ailesi Ramazan Bereketini birlikte yaşamak için İftar Sofrasında bir araya geldi. Katılan davetlilerimize teşekkür ederiz.

20 Aralık 2018, Perşembe

Yeni Makinalar İle Gücümüze Güç Kattık

BERRAK MEKANİK, vizyonunun gerektirdiği biçimde; her geçen gün hem imalat hem de teknoloji açısından giderek güçleniyor. Yoğun bir dönemi geride bırakırken bu süreçte imalat bünyemize kazandırılan yeni makinalarımızla daha da güçleniyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için emin adımlarla genç kadrosuyla her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

20 Aralık 2018, Perşembe

ISK SODEX 2016 FUARINDAYDIK !

ISK Sodex 2016 Fuarındaydık. Ziyaretçilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştığımız fuarda Paslanmaz ve Galvaniz modüler su deposu ürünlerimiz ve sınıfının en yeni ürünü olan GRP modüler su deposu ürünümüz ziyaretçilerimizden yoğun ilgi gördü.  Karşılaştığımız yoğun ilgi ve alakadan son derece memnun kaldığımızı belirtmek ister, standımızı ziyaret edip bizleri onure eden ziyaretçilerimize, tedarikçilerimize, iş arkadaşlarımıza ve çözüm ortaklarımıza çok teşekkür ederiz.

20 Aralık 2018, Perşembe

Berrak Mekanik Ailesi Geleneksel Piknik Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Berrak Mekanik tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen piknik etkinliği yapıldı. Berrak Mekanik personelinin sürekli gelişimi hedefleyen ve katılımcı bir personel politikası ile aile ortamının sağlanmasına önem verir. Personelimizin kaynaşması ve bizi biz yapan değerleri kavrayarak birlikte hareket etmesi önemli hedeflerimizdendir. 

20 Aralık 2018, Perşembe

Berrak Mekanik Ailesi Geleneksel İftar Yemeği Organizasyonunda Bir Araya Geldi

Berrak Mekanik ailesi Ramazan Bereketini birlikte yaşamak için İftar Sofrasında bir araya geldi. Katılan davetlilerimize teşekkür ederiz.

20 Aralık 2018, Perşembe

Yeni Nesil; Silindirik Kaynaklı Yatay ve Dikey Tip Monoblok Paslanmaz Su Depoları Satışta

AISI 304 kalite paslanmaz çelik depolama tankları, içme suyu, gıda, zeytinyağı ve kozmetik ürün depolaması için idealdir. Işık geçirmeyen yapısı ve pürüzsüz iç yüzeyi sayesinde su içerisinde bakteri, yosun, alg ve mantar gelişimi görülmez. Kanserojen etkisi kanıtlanmış maddeler suyunuza karışmaz. Paslanmaya ve korozyona karşı son derece dayanıklıdır, bakım ihtiyacı olmadan yıllarca kullanabilirsiniz. Yüksek üretim teknolojisi kullanılarak malzeme ve işçilik maliyetleri düşürülmüş, ekonomik hale getirilmiştir. Dikey veya yatay montaj seçenekleri ile 80 lt’den 3000 lt’ye kadar geniş kapasite aralığında kaliteli, modern, uzun ömürlü ve geri dönüşümü yapılabilir doğa dostu ürünlerdir. Bu su depoları soğukta veya güneş altında deforme olmaz, esnemez, kırılmaz, ayna yüzey sayesinde yansıyan güneş ışınları su sıcaklığını yükseltmez, uzun ömürlüdür, suyunuz kalitesi bozulmadan uzun süre temiz kalır, böcek ve sivrisinek gibi canlılar deponuza girip suyunuzu kirletemez, hafiftir, kurulumu ve temizliği çok kolaydır, ekonomiktir.

18 Mart 2019, Pazartesi

Özel kaplamalı su depolarının avantajları

Özel kaplamaya sahip modüler su depoları, korozyona mağdur kalan alanlardaki su depolarının daha uzun ömürlü olabilmelerini sağlamak amacıyla üretilmiştir. İstanbul 'da Berrak Mekanik tarafından üretilen modüler su depoları CE ve TSEK kalite belgelerine sahiptir ve Marmara bölgesi başla olmak üzere Türkiye'nin her bölgesine satışı yapılmaktadır. Korozyona dayanıklı özel kaplamalı modüler su depolarının başlıca kullanım alanları kuyu suyu depoları ve havuz suyu denge tanklarıdır.