Berrak Mekanik Artık Yeni Adresinde

Berrak Mekanik Artık Yeni Adresinde
20 Şubat 2020, Perşembe

Prizmatik modüler su depoları alanında yurt genelinde başarısını ve kalitesini kısa bir sürede kanıtlamış olan Berrak Mekanik, daha kaliteli hizmet verebilmek için yeni adresine taşındı. Berrak Mekanik yeni üretim tesisi sayesinde yurtiçindeki başarısını yurtdışında da kanıtlamayı hedeflemektedir.


modüler su deposu imalatı

Diğer Haberler

Berrak Mekanik ailesi Ramazan Bereketini birlikte yaşamak için İftar Sofrasında bir araya geldi. Katılan davetlilerimize teşekkür ederiz.

Berrak Mekanik Ailesi Geleneksel İftar Yemeği Organizasyonunda Bir Araya Geldi- 2017

20 Aralık 2018, Perşembe

AISI 304 kalite paslanmaz çelik depolama tankları, içme suyu, gıda, zeytinyağı ve kozmetik ürün depolaması için idealdir. Işık geçirmeyen yapısı ve pürüzsüz iç yüzeyi sayesinde su içerisinde bakteri, yosun, alg ve mantar gelişimi görülmez. Kanserojen etkisi kanıtlanmış maddeler suyunuza karışmaz. Paslanmaya ve korozyona karşı son derece dayanıklıdır, bakım ihtiyacı olmadan yıllarca kullanabilirsiniz. Yüksek üretim teknolojisi kullanılarak malzeme ve işçilik maliyetleri düşürülmüş, ekonomik hale getirilmiştir. Dikey veya yatay montaj seçenekleri ile 80 lt’den 3000 lt’ye kadar geniş kapasite aralığında kaliteli, modern, uzun ömürlü ve geri dönüşümü yapılabilir doğa dostu ürünlerdir. Bu su depoları soğukta veya güneş altında deforme olmaz, esnemez, kırılmaz, ayna yüzey sayesinde yansıyan güneş ışınları su sıcaklığını yükseltmez, uzun ömürlüdür, suyunuz kalitesi bozulmadan uzun süre temiz kalır, böcek ve sivrisinek gibi canlılar deponuza girip suyunuzu kirletemez, hafiftir, kurulumu ve temizliği çok kolaydır, ekonomiktir.

Silindirik Kaynaklı Paslanmaz Su Depoları Üretimimiz Başlamıştır

20 Aralık 2018, Perşembe

Özel Kaplamasıyla Daha Uzun Ömürlü  Özel kaplamalı depolar korozyona dayanıklı olduğu için kullanım suyu depolarında, havuz denge depolarında, kuyu suyu kullanılan depolarda ve asitli su kullanımlarında tercih edilmektedir. Özel kaplaması sayesinde paslanmaz ve galvaniz depolara göre daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı kullanım sağlar. UYGUN MALİYET YÜKSEK KALİTE !...    

Özel Kaplamalı Prizmatik Modüler Su Deposu Üretimimiz Başlamıştır

18 Mart 2019, Pazartesi

ISK Sodex 2016 Fuarındaydık. Ziyaretçilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştığımız fuarda Paslanmaz ve Galvaniz prizmatik modüler su deposu ürünlerimiz ve sınıfının en yeni ürünleri olan Özel kaplamalı ve GRP prizmatik modüler su depoları ziyaretçilerimizden yoğun ilgi gördü.  Karşılaştığımız yoğun ilgi ve alakadan son derece memnun kaldığımızı belirtmek ister, standımızı ziyaret edip bizleri onure eden ziyaretçilerimize, tedarikçilerimize, iş arkadaşlarımıza ve çözüm ortaklarımıza çok teşekkür ederiz.

ISK SODEX 2016 FUARINDAYDIK

20 Aralık 2018, Perşembe