Hakkımızda

Berrak Mekanik

Berrak Mekanik;  Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, temel vizyonu olarak belirlediği;  hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda uzmanlaşmış üretim ve hizmet anlayışını yurt içinde ve yurt dışında, genç ve dinamik kadrosuyla hızla sürdürmektedir.

Firmamız  BSD BERRAK SU DEPOSU  ve  BERRAK MEKANİK  markaları ile prizmatik modüler su depoları alanında yurt genelinde başarısını ve kalitesini kısa bir sürede kanıtlamış oldu. Firmamız bu başarısını yurtdışında da kısa bir süre içerisinde kanıtlama hedefindedir.

Berrak Mekanik;  Prizmatik modüler 304 - 316 paslanmaz su depoları, Prizmatik modüler pre - sıcak daldırma galvaniz su depoları, Prizmatik modüler özel kaplamalı su depoları, Prizmatik modüler grp su depoları ve Silindirik kaynaklı paslanmaz su depoları, alanlarında üretimlerini devam ettirmektedir.

Firmamız son teknolojileri yakından takip etmekte olup, genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına sürekli yenilenerek cevap vermektedir.

Berrak Mekanik Sist. İml. ve Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda
Misyonumuz

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Berrak Mekanik, konusunda uzman kadrosuyla yüksek kalitedeki modüler su depoları üretiyor. Tüm üretim süreçlerinde kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz. Amacımız, müşterilerimize isteklerine göre en uygun ürünleri, en ekonomik ve güvenilir şekilde sunarak onların işlerini kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde öncü bir marka olarak kalite ve güvenin temsilcisi olmayı amaçlıyoruz. Türkiye genelinde, her ölçekteki iş ortaklarımıza en üst düzeyde hizmet sunarak sektörde lider konumda kalmayı hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli gelişen yapımızla, en yenilikçi çözümleri sunarak iş ortaklarımızın büyümesine destek olmayı sürdüreceğiz.

Uzmanlaşmış Hizmet

Neden Biz?

Sertifikalar

Kalite Belgelerimiz

Tümünü Görüntüle
Bizimle İletişime Geç