GALVANİZLİ MODÜLER SU DEPOSU İMALATI

GALVANİZLİ MODÜLER SU DEPOSU İMALATI

Galvanizli Prizmatik Modüler Su Deposu

Galvanizli modüler su depoları genellikle çelik malzemeden üretilen su depolarıdır. Galvaniz kaplamalı bu modüler su depolarını çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde üretebilmekteyiz. Bu su depoları yağmur suyunu toplamak, tarımsal sulama yapmak veya evsel su depolamak gibi amaçlarla kullanılabilir.

Galvanizli modüler su depoları paslanmaz bir yapıdadır ve parçalar halinde taşınabilir. Galvanizli olması sayesinde korozyonu önlemekte ve daha sağlıklı bir su depolaması sağlamaktadır.

Su depoları parçalar halinde taşınabilir ve birleştirme işlemi kurulumun yapılacağı yerde yapılır. Kurulumun yapıldığı alanlarda depo büyütme işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca modüler su depoları demonte edilerek farklı alanlarda tekrar kurulabilir.

 

İçten Gergi Yöntemi ile Modüler Galvaniz Su Deposu Kurulumu: Modüler su deposunda panellerin birleşim yerlerine yakın yerlere M12 tijler kullanılarak panel tutulur.

 

Dıştan Gergi Yöntemi ile Modüler Galvaniz Su Deposu Kurulumu: Modüler su depolarının dış yüzeyinde bulunan panellerindeki MPI dikme demirler yere saplamalar ile sabitlenir. Karşısına gelen dikme demire çelik tijler üst taraftan sabitlenir.

 

Berrak Mekanik olarak istediğiniz ölçülerde ve boyutlarda prizmatik modüler paslanmaz galvaniz su deposu imalatı yapmaktayız. Su depoları evlerde, kuruluşlarda, hastanelerde, otellerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, parklarda, bahçelerde, tarımda, hayvancılıkta ve yangın söndürmede kullanılabilir. Üstelik konusunda tecrübe sahibi uzmanlarımız eşliğinde kurulum ve montaj esnasında sızdırmazlık garantisi sağlanmaktayız.

Galvanizli Modüler Su Deposu Fiyatları

Modüler su depolarının fiyatları kapasiteye, kullanılan malzemelerin özelliklerine, montaj ve nakliye gibi etmenlere göre değişim göstermektedir. İstediğiniz galvaniz modüler su deposu için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki "Deponu Oluştur" bölümünden de modüler su deposu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Galvanizli Modüler Su Depolarının Avantajları

  • Galvanizli çelik malzemeden yapılmış dayanıklı ve uzun ömürlü bir su deposudur.

  • Modüler tasarımı sayesinde kolayca monte edilebilir ve demonte edilebilir.

  • Çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde paslanmaz su deposu mevcuttur.

  • Nakliye ve kurulum maliyetlerini azaltır.

  • Paslanmaz özellikte malzemeden imal edildiğinden sağlıklıdır.

  • Su temizliği için farklı filtreleme seçenekleri mevcuttur.

  • Galvaniz modüler su depolarının bakımı kolaydır.

  • Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olduklarından ve uzun süre kullanılabilir.

  • Su depoları özelleştirilebilir ve farklı amaçlar için de kullanılabilirler.

  • Yerinde inşa edilen beton su depolarına kıyasla daha hızlı kurulabilirler.

 

Modüler Su Depolarının Nakliyesi ve Montajı

Modüler su depoları, modül parçalar halinde istenilen yerde kolaylıkla monte edilebilir. Depo montajı özel civata sıkma makineleri ile yapılır. İstenildiğinde rahatlıkla parçalanarak başka bir yerde tekrar montaj yapılabilir.

Modüler sistemde montaj bittikten sonra istenildiğinde modüller arttırılarak depo boyutu büyütülebilir. Dar yerlerden parçalar halinde geçirilerek montaj yapılabilir. Tercih edilen zemine, yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere, mevcut binalarda istenilen yerlere kolaylıkla monte edilebilir.

Berrak Mekanik'in ürettiği ve montajını yaptığı diğer modüler su depolarını görmek için lütfen tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al
Sosyal Medya'da Paylaş
Bizimle İletişime Geç