Galvanizli Prizmatik Modüler Su Deposu

Galvanizli Prizmatik Modüler Su Deposu

Prizmatik modüler su depoları parçaları modüler olarak fabrikada üretilmiş, hijyenik hale getirilmiş ve en dar yerlerden geçebilecek şekilde tasarlanmış su deposu tipidir. Bu tipteki modüler su depoları kullanılan malzemenin türüne göre içme suyu, bahçe sulama, yangın suyu, pH değeri yüksek su depolama, tarımsal alan sulama gibi amaçlarla kullanılabilir.

Modüler su depoları kullanım amacına göre AISI 304L paslanmaz çelik, AISI 316 paslanmaz çelik, sıcak daldırma galvaniz kaplama, pregalvaniz çelikten, epoksi kaplamalı çelik ve Pucuat/Poliüretan kaplamalı olarak imal edilebilir. Bu su depoları konutlarda, kamu kurumlarında, özel kurumlarda, otellerde, hastanelerde, eğitim kurumlarında, alışveriş merkezlerinde ve endüstriyel tesislerde kullanılmaktadır.

Prizmatik su depoları tamamen modüler ve civata bağlantılı konstrüksiyondan oluşmaktadır. Demonte gelen depo modüllerinin nakliyesi, yatay-düşey taşınması ve montajı kolaydır. Kaynaklı imal edilmiş su depolarına oranla çok daha ekonomik, dayanıklı ve hijyeniktir.

Prizmatik paslanmaz modüler su depoları tamamen hijyeniktir. Bu modüler depolar korozyona karşı dayanıklı olup küf, mantar, bakteri ve yosun oluşumu gözlenmez.

Berrak Mekanik'in ürettiği prizmatik modüler su depoları, cıvatalarla birbirine sabitlenmiş modüllerden oluşur. Esnek modül sistemi sayesinde, depolamanın yapılacağı alanda optimum miktarda su depolanır ve alan kaybı yaşanmaz. Prizmatik modüller halinde üretildiğinden kullanım alanında çok kısa sürede bir araya getirilerek su deposu kurulumu tamamlanır.

Prizmatik modüler su deposu tasarımları deponun kurulacağı mekanın büyüklüğüne, konumuna ve gerekli olan su depolama kapasitesine göre oluşturulur. Modüler depolar; su giriş ağzı, su çıkış ağzı, taşma ağzı, boşaltma ağzı, seviye göstergesi, alt bakım kapağı, üst bakım kapağı, merdiven ve modül plakalardan oluşmaktadır.

Prizmatik modül paneller, iç gerdirmelerle sabitlenir. Tüm iç gerdirmeler modüllerde seçilen malzeme cinsiyle aynı özelliklerde üretilmektedir. Prizmatik galvaniz modüler su depoları paslanmaz çelikten tasarlanırken, gerekli olan en düşük et kalınlığı, kullanılacak malzeme cinsi ve depo içlerinde mukavemeti arttıran gerdirmelerin konum hesapları bilgisayar ortamında yapılır.

Parçalar halinde kurulan su depolarının bakımı ve onarımı çok kolaydır. Gerektiğinde parçalar birbirlerinden bağımsız olarak yenilenebilir. Bu sayede prizmatik modüler su depolarına sahip olma maliyeti yıllar geçtikçe daha da düşmektedir.

 

GRP Prizmatik Modüler Su Deposu: Cam elyaf takviyeli plastik (GRP) malzemeden imal edilen, su depolama ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış bir tür su deposudur. Bu su depoları, farklı boyutlarda modüller halinde üretilir ve birleştirilerek büyük depolama kapasiteleri elde edilir. GRP malzeme, dayanıklılığı, hafifliği ve paslanmaz olması özelliği ile su depoları için ideal bir seçenektir. GRP malzeme, suya karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.

 

Prizmatik Modüler Su Deposu Fiyatları

Prizmatik modüler su depolarının fiyatları kapasiteye, kullanılan malzemelerin özelliklerine, montaj ve nakliye gibi etmenlere göre değişim göstermektedir. Projenizde kullanmak istediğiniz prizmatik modüler depolar için farklı malzeme seçeneklerimiz mevcuttur. İstediğiniz prizmatik modüler su deposu için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki "Deponu Oluştur" bölümünden de prizmatik modüler su deposu fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Berrak Mekanik'in ürettiği ve montajını yaptığı diğer prizmatik modüler su depolarını görmek için lütfen tıklayınız.

Fiyat Teklifi Al
Sosyal Medya'da Paylaş
Bizimle İletişime Geç